— SEMINARS & OPLEIDINGEN

Wetenschappelijk onderbouwde trainingen voor zorgprofessionals en bedrijven

Van eendaagse workshops tot volledige opleidingstrajecten. Afgestemd op jouw organisatie, doelgroep en niveau.

— OPDRACHTGEVERS

Docent bij opleidingen in Nederland en België

Ik geef al jaren les bij SOHF en ICZO, en verzorg jaarlijks lesdagen voor VitEducatief en de bijscholing medische basiskennis voor voetreflextherapeuten van de VNRT. Ruim 700 professionals volgden een opleiding of seminar bij mij.

SOHF · ICZO · VitEducatief · VNRT

Gewichtsbeheersing & metabole gezondheid

Waarom calorierestrictie vaak faalt en wat wél werkt. Over metabole adaptatie, energiebalans en evidence-based strategieën.

1–2 dagen · voor therapeuten, diëtisten & coaches

Sportvoeding & prestatie

Beschikbaar als in-company training, als onderdeel van een opleiding of als losse lesdag. Stuur me je doelgroep, het onderwerp en een gewenste periode, dan krijg je een voorstel op maat.

1–2 dagen · voor trainers, coaches & therapeuten

Intermittent fasting & tijdbeperkt eten

De wetenschap achter vasten — wat werkt, voor wie, en wanneer niet. Inclusief praktische toepassingen.

1 dag · voor zorgprofessionals

Orthomoleculaire therapie

Voedingsleer, metabolisme en biochemie vertaald naar de klinische praktijk. Als basisopleiding of verdieping.

Meerdaags · als onderdeel van opleidingstraject

Een seminar of lesdag aanvragen?

Beschikbaar als in-company training, onderdeel van een opleiding, of zelfstandig evenement. Neem contact op voor mogelijkheden en tarieven.